DT II + Potworne Wyzwanie #3Witajcie!

Dziś wpis organizacyjny.

DT

Tym razem skład Zespołu Kreatywnego pozostaje bez zmian na kolejny kwartał. Jedyną różnicą jest to, że na tę edycję opuściła nas Kasia (wkrótce na blogu pojawi się jej ostatni, bardzo inspirujący post! :) ). III Edycja Zespołu Kreatywnego odbędzie się już z regularnym naborem.Potworne Wyzwanie #3

Zapraszam Was na Wyzwanie Papierowego Potwora nr 3. Tematem jest "Mój Skarb", co możecie potraktować bardzo dosłownie, ale i w przenośni. Waszym zgłoszeniem może być np. pojemnik na bardzo dosłowny skarb (pamiątki z podróży, suszone liście z romantycznej randki, biżuterię, zdjęcia...), kartka dla najbliższej osoby, albo ramka na zdjęcie Waszej ukochanej pociechy. Interpretacja jest bardzo dowolna. :) Popuśćcie wodze wyobraźni!

Zasady:
1. W swojej pracy należy użyć jednego z darmowy digi od Papierowego Potwora: http://www.papierowy-potwor.pl/darmowe-digi
2. Praca nie mogła być wcześniej publikowana. Musi zostać wykonana specjalnie na to wyzwanie.
3. Temat pracy jest dość swobodny, jednak musi zostać zawarty. Można dołączyć kilka słów uzasadnienia. :-)
4. Pracę należy wysłać na maila p.potwor@gmail.com. Tytuł maila to "Potworne Wyzwanie #3". Maile z innym tematem nie będą uwzględniane, więc proszę o podanie właściwego!
5. Termin nadsyłania prac: 10 marca.
6. Wszystkie prace zostaną opublikowane na tym blogu, w poście konkursowym. W nim też pojawią się wyniki. Każda praca zostanie podpisana imieniem/pseudonimem autora oraz adresem do jego bloga/fanpage. Nie zapomnijcie więc dołączyć tych informacji do Waszych zgłoszeń, jeśli chcecie, by taki adres się pojawił. :)
7. Chętne osoby mogą zamieścić u siebie banerek:
Nagrodą za Wasze starania będzie bon zakupowy o wartości 50zł na wszystkie produkty z kategorii "Grafiki do samodzielnego wydruku" w sklepiku Papierowego Potwora. Bon trafi do jednej osoby, która stworzy najlepszą pracę.
Pod uwagę będą brane trzy aspekty a) jakość wykonanej pracy, b) pomysłowość oraz c) widoczność wykorzystanego darmowego digaska. :)Jeśli macie jakiekolwiek pytania, śmiało korzystajcie z opcji komentowania posta! No i koniecznie zapraszam do udziału!
Ściskam,
Olga

Komentarze

Popularne posty