Inspiracje Ewy z użyciem zestawu "Przytul Mnie"

Witajcie!

Chciałabym dziś pokazać sposób na kartonik do kolczyków będących prezentem dla dziewczyny/ki oraz inspirację na dzień Babci/Dziadka, z wykorzystaniem zestawu "Przytul Mnie".

Kartonik do kolczyków
Osoby, które posiadają maszynkę i wykrojniki, w banalny sposób mogą tworzyć tego typu dodatki. Wystarczy prostokącik z ładnego papieru, na to scrapek , u mnie owalna koronka, na której znajduje się grafika misia. Następnie wycięłam 2 kokardki, posklejałam ze sobą na dystansie, żeby kolczyki mogły się "wymieścić", potem również na dystansie dopasowałam do scrapka z misiem. Mój wykrojnik robi otworki, więc nie było problemu z dziurkami, ale tak naprawdę kokardkę można wyciąć ręcznie i zrobić czymś ostrym dziurki. Teraz tylko przypiąć/przytwierdzić kolczyki, wrzucić do folijki i...prezent zapakowany.Inspiracja na Dzień Babci/Dziadka
Miałam w zapasie czekoladownik eco, więc postanowiłam zrobić taki słodki prezent dla babci. Jako że ja digisowa, to oczywiście na warsztat wrzuciłam ślicznego misia 🙂. Z całej gamy dostępnych w tym zestawie słodziaków, wybrałam tego z serduszkiem. Jakby tak zmienić napis np. „Dla Ciebie”, to mogłaby to być słodka niespodzianka na zbliżające się Walentynki!Do ozdobienia czekoladownika wykorzystałam zestaw „Przytul mnie” (digistempel i cudne serduszkowe papiery) oraz z zestaw „ Drewniane tło z różami”.

Mam nadzieję, że kogoś zainspirowałam, bye, bye!
Ewa,
hubka38.blogspot.com

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty