Rozwiązanie wyzwania #3


Witajcie!

Mam dziś dla Was wyniki trzeciego potworkowego wyzwania. Jak się okazało, przychylniejszym okiem spoglądanie na wyzwania z kolorowaniem, ale i tym razem nie brakowało baaardzo przyjemnych dla oka zgłoszeń. :) Przypomnę, że tematem był "Mój Skarb"


""Mój skarb"- dla bardzo kochanej osoby na urodziny. Przyjaźń z tą osobą, jest, jak skarb ;)"


2. Ada 
"Centralny element to pudełeczko na mały skarb czyli upominek biżuteryjny:)"
3.Ani Scrap White
4. Dasanda 

"Oczywiście moim największym Skarbem na świecie jest synek i to właśnie z nim tworzyłam tą pracę, mimo iż ma 2,5 roku to z chęcią pomagał mi, podawał, przytrzymywał i nawet wyrażał opinie co może być a co nie i to chyba dzięki niemu to stworzyłam. 
Przeglądając digi stemple bardzo spodobał mi się ten napis "Wspomnienia są oknem na szczęście" - no właśnie... dla mnie to wspomnienia dają mi siłę do życia, motywują, uczą, dają radość, choć czasem smutek, ale z upływem czasu nawet w złym widać pozytywy i to jest ważne. Wspomnienia dla mnie są takim skarbem życia. Pokazują nam to co jest w życiu najważniejsze.Dlatego też w mojej pracy użyłam tyle barw -ja lubię kolory, w których można również odzwierciedlić nasze wspomnienia, każdą sytuację życiową od radosnych po smutne. Natomiast kwiaty specjalnie ułożyłam w okręgu tworząc pewnego rodzaju okno na to co było, ale również na to co dopiero przed nami. Wstążki w tej pracy symbolizują to, że wspomnienia są nieograniczone, wciąż przybywają nowe, co chciałam ukazać poprzez ich "wyjście" z obrazka - tworząc pewnego rodzaju drogą przyszłości. "5. Agnieszka
"Taki przyjaciel to prawdziwy skarb ;)"

Nie mogę powiedzieć, by wybór był łatwy!Biorąc pod uwagę wyznaczone kryteria (staranność, pomysłowość i czytelność użytego digi) jako zwyciężczynię trzeciego wyzwania mam zaszczyt ogłosić... Dasandę!!! :) Serdeczne gratulacje, nie tylko dla Ciebie, ale i pozostałych uczestników, bo w zasadzie każda z prac jest godna miejsca pierwszego! Dziękujemy za udział i zapraszamy do wyzwania #4 które wkrótce pojawi się na tym blogu. :)

A dla Dasandry banerek (nie zapomnij zgłosić się po nagrodę!):Całuję Was serdecznie,
Olga

Komentarze

  1. Gratulacje dla zwyciężczyni !

    OdpowiedzUsuń
  2. Szok, nie mogę uwierzyć, że wygrałam, zwłaszcza że prace innych osób są świetne :) Gratuluję im z całego serca i mam nadzieję, że największą wygraną i radość dla nich jak i dla mnie było zrobienie pracy na wyzwanie. Papierowy Potworku Tobie dziękuję za to wyróżnienie mnie, pięknie zaczął mi się ten tydzień:) Jeszcze raz gratuluję i dziękuję :) :*

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty