Agnieszka tworzy, czyli pierwszy wpis DT

Witajcie!
Przypadł mi w udziale zaszczyt napisania pierwszego posta na naszym blogu :) Z tej okazji chciałabym Wam zaprezentować najnowszą kolekcję papierów marki Papierowy Potwór i powiedzieć kilka słów o najprostszych sposobach na urozmaicenie naszych prac odrobiną mediów.
Kolekcja Zimowa Nostalgia jest pierwszą kolekcją marki Papierowy Potwór wydaną w wersji niepowlekanej czyli takiej, która obecnie dominuje w świecie scrapowym i do której przywykła już większość scraperek (różnice między typami papieru opiszę Wam w kolejnym poście). Kolekcja składa się z 5 różnych arkuszy obustronnie zadrukowanych, co daje nam łącznie 10 wzorów. Papiery mają wysokiej jakości nadruk, są grube, sztywne, rewelacyjnie się z nimi pracuje.

Jak zobaczycie na kolejnych przykładach można je śmiało drzeć, strzępić i gnieść by uzyskać bardzo ciekawe efekty. Można je ciąć gilotyną, nożykiem, nożyczkami, wykrojnikami, dziurkaczami... możliwości są nieograniczone!
Papiery bardzo ładnie współpracują też z mediami. Pokusiłam się by udekorować moją kartkę odrobiną białego  gesso (zamiast niego możecie użyć też białej farbki) i odbiłam tuszem stempel z życzeniami.
Na drugą kartkę nałożyłam pędzelkiem przez szablon odrobinę perłowej farbki akrylowej:


Jak widzicie nawet niewielka ilość najprostszych mediów potrafi dodać pracy wiele uroku.
Jeśli macie jakieś pytania to piszcie śmiało w komentarzach!

Pozdrawiam ciepło,
Agnieszka Crafty Cat
www.facebook.com/Pracownia.CraftyCat/

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty