Folio pudełkowe - albumowa inspiracja Uli K.

Czas Świąt Bożego Narodzenia to radosny okres kiedy częściej niż zazwyczaj sięgamy po aparat i robimy sobie, i swoim bliskim zdjęcia. Warto, aby piękne wspomnienia utrwalone na zdjęciach znalazły swoje miejsce w albumie, a nie w szufladzie. Z tego powodu przy użyciu papierów z kolekcji Zimowa opowieść stworzyłam folio (album) pudełkowe.
Okładkę ozdobiłam tekturką  Rameczka z gwiazdkami, w której umieściłam digistempel z kolekcji Zimowa opowieść. Tekturkę oprószyłam brokatem. Uzupełniającym akcentem są czerwone kryształki. Album zamyka się na wiązanie sznurkiem wokół gwiazdek. 

W folio pudełkowym mimo, że wygląda na bardzo małe mieści się 20 zdjęć 10 x15 lub 9x13.Tak wygląda album po rozłożeniu. Wnętrze albumu stanowią papiery, które zostały tylko delikatnie ozdobione białą falbanką. Dwie krótsze strony ozdobiłam dodatkowo napisem Magicznych Świąt i śnieżynkami.Myślę, że taki album mógłby być świetnym prezenterem pod choinkę, a Wy jak myślicie?"

Pozdrawiam,
Ula K.

Komentarze

 1. Ula kłaniam się nisko , doskonały debiut w Papierowym Potworze. Albumik jest cudowny , a papierki z tej kolekcji tez już mam .
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Zazdroszczę cierpliwości przy tworzeniu takiego cuda :) Piękne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniała praca!!! Oczywiście, że nadaje się na prezent!!!Brawo!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudo, cudeńko! jestem zachwycona! Oczywiście, że nadaje się na prezent:-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Rewelacja! Super pomysł i wykonanie :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty