DT CALL - V edycja


DT CALL/ NABÓR DO ZESPOŁU KREATYWNEGOZnów przyszedł ten moment - poszukujemy kolejnych kreatywnych dusz, które zechcą wziąć z nami udział w tej przygodzie. :) Liczy się pasja, pomysłowość, zapał oraz szczere chęci. Mile widziane własny blog/fanpage/strona oraz otwartość na nowe pomysły. Jeśli chcesz tworzyć dla nas inspiracje, z użyciem naszych papierów/digi, wyślij swoje zgłoszenie na adres:

p.potwor@gmail.com z tematem "Zespół Kreatywny"

Napisz kilka słów o sobie (dosłownie 2-4 zdania). Zostaw namiary na Twoją twórczość, np jako link do bloga lub fanpage. Dołącz do maila kilka swoich ulubionych prac. Napisz też, czy chcesz zostać członkiem zespołu czy gościem (szczegóły poniżej) oraz co chcesz dla nas robić (do wyboru: prace z papierów PP lub prace z DIGI PP).


Czego oczekujemy od członka zespołu:

- 1-2 prace miesięcznie, co miesiąc,
-  duże, wyraźne zdjęcia
- zaangażowanie i dbanie o przyjazną atmosferę w gronie wszystkich twórców i klientów Papierowego Potwora, mile widziany udział w zabawach,
- dyspozycyjności przez najbliższy kwartał.

Czego oczekujemy od gościa zespołu:
- prace gościnne, przynajmniej 1 na cały okres edycji, maksymalnie 3,
- duże, wyraźne zdjęcia.


Otrzymasz w zamian:

- Przynależność do Zespołu Kreatywnego jako członek lub gość,
- Zniżka w sklepie www.papierowy-potwor.pl, na cały okres współpracy (różne dla członka ZK oraz gościa),
- Wynagrodzenie za każdy post w formie bonu do wykorzystania lub paczki (jednakowe zarówno dla członka jak i gościa),
- Reklama twojej twórczości na fanpage, stronie www oraz blogu PP, wraz z linkiem do Ciebie,
- Praca w wesołej atmosferze :-) 


Jak widzicie, stworzyliśmy podział na członków zespołu oraz gości. Jeśli traktujecie swoje hobby poważnie i regularnie tworzycie nowe dzieła, z pewnością bardziej przypadnie Wam do gustu udział jako członek zespołu kreatywnego. W przypadku, gdy nie jesteście pewni swojej dyspozycyjności w najbliższych miesiącach, a jednak chcecie do nas dołączyć, możecie zostać gośćmi

Czasu jest niewiele, zgłoszenia można słać tylko do 28 lutego włącznie.  Skład ogłosimy kilka dni później, więc ze względu na to odezwiemy się tylko do wybranych osób. Zapewniam, że nie będzie trzeba czekać na wyniki długo. :) 


Do napisania! :) 
OlgaKomentarze

Popularne posty